Jak Bí kašle na učení (nebo se o to aspoň snaží)

22. září 2010 v 18:55 | Bí |  den za dnem aneb moje žvásty na všední i nevšední témata
Tak. Bí vás jde zase otravovat svými řečmi.

Vlastně bych teď ani neměla být na blogu, spíš se drtit rozmnožovací soustavu, protože z ní zítra píšeme. Je fakt, že co se tohodle tématu týče, asi u něho nebudu dřepět hodinu jako třeba u mízní nebo nervové soustavy (víme proč^^). Přemýšlela jsem, co by se asi tak stalo, kdybych se to prostě nenaučila. Já vím: koule, čtverec... Jsem zvyklá se na všechno naučit a dát do toho maximum, prostě se snažit, aby to bylo co nejlepší. Samozřejmě. Protože když vím, že jsem se na to vyprdla, mám jednoduše černé svědomí. No, z jedné písemnky se nestřílí. Ale co kdybych si fakt oddáchla...?? Nebiflovala se to, abych měla plný počet. Prostě si teď pustit filmík, udělat nehty,... Víte vůbec, kolik by bylo volného času, kdybych trochu popustila uzdu...? :D

Jo jo, to si můžu říkat do nekonečna, ale jak se znám, tak si k tomu sednu a naučím se to, jak nejlíp budu umět. A nehty budou muset počkat.

A další novinka - začala jsem chodit do fotografického kroužku. První hodina byla sice spíš seznamovací, ale i tak jsem docela nadšená. Už jsem něco zkoušela vyblejsknout, tak nevím, možná to sem dám.. Lidi se tam zdají být v pohodě, fakt se těším na další hodinu.. :)

Zítřek -čtvrtek- se zdá být ohledně předmětů a délkou vyučování snad nejhorším dnem v týdnu. Škoda, že nemůže být hned pátek. Nebo hned sobota...:D Ale to by to bylo až moc jednoduché. :D Ale, jak tak koukám, zítra na mě čeká ájina a tělák. Tak alespoň nějaká útěcha.. Mimochodem, chystám se na pokračování mého HomeEnglishCourse a na anglické článečky..

Mějte se a přežijte čtvrtek, ať už je ten váš náročný jakkoliv.
(: Bí

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Máte rádi déšť?

ano
moc ne
ne

Komentáře

1 Roxy Roxy | E-mail | Web | 24. září 2010 v 17:22 | Reagovat

Tak to pak podej další info o fotografickém kroužku, jsem zvědavá =).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.