Ach jo. Co dál?

25. září 2010 v 10:52 | Bí
Já vím, že to vypadá, jako kdybych skončila. Já vlastně nechci skončit... Ale věci se mají tak, že někdo přišel na to, že tenhle blog existuje a že JÁ ho píšu. Je to dobře nebo spíš špatně?? Ach jo. Nevím, jestli nejednám unáhleně, což je pro mne typické.. Jestli je to fakt rozumné, takhle to tu zpustošit a všehcno, co tu je, jakou jsem tu už udělala práci, všechno to prostě zahodit za hlavu, zrušit blog nebo dělat mrtvýho brouka. Svět se neboří, vím. Asi budu muset věci promyslet. A promyslím. Několik řešení. Dám vědět novou adresu, nebo budu pokračovat, nebo prostě nevím. Nevím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Divergent Girl Divergent Girl | Web | 25. září 2010 v 15:42 | Reagovat

Já jsem týden vydržela s vědomím, že si můj blog pročítají spolužačky, se kterými si nemám opravdu co říct. Nakonec jsme si to včera vyříkaly (jen přes FB) tak, že jsem to psychicky nezvládla a blog zrušila.
Asi jsem udělala dobře, protože ony by mi v životě nedaly pokoj. Jedna mi napsala, že je jí z mého blogu na zvracení a že mám okamžitě přestat o nich psát, že ony o mně taky nikde nic nepíšou. Přitom já jsem nikam jejich osobní informace nepsala.
Někdy je zrušení blogu to nejlepší řešení. Ale taky záleží na povaze lidí, kteří znají adresu tvého blogu, a tvém vztahu k nim.

2 Bí-autorka blogu Bí-autorka blogu | 25. září 2010 v 16:40 | Reagovat

[1]: Měla jsem tvůj blog moc ráda a je mi líto, že jsi ho smazala - ale úplně to chápu. Bohužel nemám jak ti tohle napsat, když nemáš blog, tak to píšu sem. Ještě nevím, jestli tu budu pokračovat, nebo si udělám nový blog,.. uvidím....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.