Srpen 2010

S Photoshopem jako ryba ve vodě

31. srpna 2010 v 18:29 | Bí |  obrázky
Vuááá! Asi vám to může připadat šílený, že se raduju z takové prkotiny. Ale taková prostě jsem! Už jsem měla grafický absťák a přišlo spasení! :D Ne kecám, zase přeháním...
Byla jsem u kámošky a (kromě jiného:-) jsem jí vlezla do PS a prostě si musela něco rychle vyrobit. Jen drobnosti.

Tady avatar... docela se mi líbí, jeden z mých povedených...
(c) Bí
...a klikací ikonka - konečně nějakou pořádnou mám. Na průhledném pozadí, co jsem tak dlouho postrádala.
MyBlogNotebook.blog.cz
Takže, pokud někdo chce zkopírovat můj avatar, nechť použije moji ikonku jako zdroj.
A rozcupuju na kousky každého, kdo to bude vydávat za své!

Užijte si poslední hodiny prázdnin.
Bí

Jednoduše jednoduché | avatary Friends

31. srpna 2010 v 10:31 | Bí |  obrázky
Jednoduché. Neměla jsem chuť na žádné Majlísky, Selenky a další takové hvězdičky. Jedineční Friends. Fotka sice stará a ve špatné kvalitě, ale je to asi schválně, aby to vypadalo jako ze strého Řecka... (?)
(c) Bí(c) Bí
(c) Bí
(c) Bí
(c) Bí
Nekrást, nepřivlastňovat. Však vy víte.
Bí

Nechte mě být - raději.

30. srpna 2010 v 20:49 | Bí |  den za dnem aneb moje žvásty na všední i nevšední témata
(c) BíJsem nevraživá. Má to na svědomí několik faktorů. Zaprvé - škola. Zadruhé - internet je pomalý.Skoro se to nedá snést. Zatřetí - mám chuť něco tvořit, nějakou grafiku, nějakou svoji splácaninu, ale - nemám photoshop. Na malování nemám trpělivost. To už tu bylo. Začtvrté - v pokoji mi bzučí komár a já ne a ne ho dostat. Grr.

Bloumám po blogu. Po blozích. Nic nehledám, dívám se. Jo nudím se. A užívám si to.

Komár dopaden.

Nemám sílu něco dělat. Ale chtěla bych. Měla bych dostat nápad, jak napsat veselý článek, který humorně shrne prázdniny, bude srdceryvně naříkat nad přicházející školou a dožadovat se(c) Bídalšího měsíce prázdnin. A vy budete přitakávat, jak to rychle uteklo a jak je to nespravedlivé a kdesi cosi. A chcete říct tajemnství? Škola prostě bude. Prvního se vzbudím v šest, zanadávám si a půjdu do školy, protože prostě to tak bude. A nemám chuť si číst další článek na téma "škola začíná, omg". Omg.

Ale ne, asi přeháním.
Promiňte.

 Nezabývejte se mnou. Radši.
Bí


H.E.C. - [6.] ...the end??

30. srpna 2010 v 20:05 | Bí |  HOME ENGLISH COURSE
Na začátku července jsem si dala takové malé předsevzetí. Cílem nebylo ani tak zlepšit (jak jsem se možná chytrácky domnívala, ale jako samouk hory nezdolám), ale spíše procvičit anglinu.
A jelikož se nám prázdniny pěkně rychle shruly (jak to vždycky bývá) a nastává koncové datum (přesně 31.8.), je načase svůj projekt zhodnotit.

můj projekt HOME ENGLISH COURSE. Jsem ráda, že jsem si někdy našla čas. Někdy to bylo obtížné, ale vybírala jsem si chvilky, kdy pršelo a nebylo co jiného na práci. Ze začátku jsem si dávala záležet, každý týden jsem dávala zprávy o tom, jak pokračuju. Potom jsem to vzala trochu volněji, spíš se koukala na filmy v originálním znění a.. teď koncem srpna se na to trochu vyprdla. Je fakt, že od posledního článku (HEC 5.) jsem si sedla ke Cvičebnici anglické gramatiky a pár vět na předpřítomný čas si dala. Ale to tak vše. Harryho Pottera jsem dnes vrátila do knihovny. Ve školním roce bych na něj fakt neměla čas. A i kdybych měla, příští prázdniny bych ho ještě neměla dočteného. Tak proto.

(c) Bí
můj "výtvor"


Tímto je tedy můj projekt uzavřen. Ale jde se do školy, takže angličtiny bude i tak ažaž.
Bí

Pixelky - ještě jednou

28. srpna 2010 v 12:21 | Bí |  obrázky
Pokusila jsem se trochu poučit. Začala jsem opravdu nejjednodušeji, jak jen to šlo. Normální, obyčejní smajlíci. Tentokrát je každý zvlášť. Ořízla jsem je až k okrajům, ale přece jen je bílé pozadí vidět. (Možná bych příště mohla udělat hranaté..?? ;-))
(c) Bí
(c) Bí
(c) Bí
(c) Bí
(c) Bí
(c) Bí
(c) Bí
(c) Bí

Ale no tak, učený z nebe nespadl, ne?? 

Bí

Vlastní pixelky - tentokrát zkouška

26. srpna 2010 v 18:09 | Bí |  obrázky
Snad se hnusem nepozvracíte. Vypadá to jako výtvor desetiletého dítěte.
(c) Bí

Ze začátku to vypadalo docela slibně, ale skutek utek. "Pixelky" jsou moc velké, natož aby se vešly do textu. Navíc jsou na bílém pozadí, ne na průhledném (transparent), na to prostě malování nestačí. Hodila jsem to dohromady, takže se musí každá zvlášť oříznout, jestli je chcete samostatně...

 UUÁÁÁÁÁ! Slibuju, že se polepšim.^^
Bí

Barevné záložky | aneb tady se někdo nudí

25. srpna 2010 v 10:09 | Bí |  obrázky
Ano, asi nudí. Tentokrát jsem dělala záložky do knížky. Tady je náhled:

(c) Bí
Tady odkaz na každou z nich:


Nevím, jestli je to k použití, ale jestli chcete, použijte to. Povoleno pro domácí potřebu, jakékoliv další šířené bez zdroje NEnení povoleno! :)
Bí

Avatary | Autumn

24. srpna 2010 v 13:09 | Bí |  obrázky
No, ehm, grafika mi nějak začala scházet. Asi se zostudím před celým grafickým světem, když prozdradím, že jsem to dělala, ehm, v malování..^^ !! [pšššt] Nikdy bych si neuměla představit, že budu někdy něco vytvářet v jednoduchém a primitivním malování..! Jelikož nemůžu nic stahovat, photoshop asi ještě dlouho neuvidím... Avatárky jsou jednoduché, ale snažila jsem se i s možnostmi, které jsem měla..
(c) Bí | autumn
(c) Bí | autumn
(c) Bí | autumn
Nekrást! << ...snad nemusím připomínat...
Bí

Nekonečné bláboly beze smyslu

23. srpna 2010 v 16:13 | Bí |  den za dnem aneb moje žvásty na všední i nevšední témata
Předem upozorňuju, že to nemá ani hlavu ani patu, jsou to takové útržky mých myšlenek... takže jestli se nechcete ukousat nudou, přečtěte si nějaký jiný, lépe naladěný článek, protože na Bí dolehla jakási podivná tíživá nálada... To bude tím počasím... ;)

(c) Bí
(c) BíSedím u sebe, poslouchám klepot dešťových kapek na střešní okno. Tedy poslouchala. Meteorology slibovaná bouřka rychle přišla a stejně rychle odešla. Obloha pořád šedivá. Hádám, že až půjdem do školy, začne být hezky. My budeme sedět v lavicích, poslouchat profesory a trpělivě jim odpovídat na jejich otázky, jaké byly prázdniny. Vždy se doví to samé - byly krátké. S kamarádkami se někdy bavíme představou, že až odmaturujeme, půjdeme za některými profesory a pěkně jim vmeteme do tváře, jak nám ta léta pěkně ztrpčovali... :D Nebo bychom jim mohli zakoupit nějaký pobyt v lázních, aby se vytrhli ze svého uzavřeného učitelského světa a začali myslet trochu... jinak. [Právě začalo pršet. Tentokrát fakt slejvák.] Uff, jsem hrozná, jak furt mluvím o škole, co? Nudná, že nevymyslím nic lepšího.. Jo, jsem, já to vím. Víte, si užívám nudy. Tedy přesněji řečeno, já se nenudím, ona by se práce našla, ale tak si lebedím, píšu, nestarám se, plácám totální kraviny o počasí a škole. Asi to nemá žádný smysl. [Už neprší. Svítí sluníčko. Ironie.] Ne. Nemá.

Beyonce-If I Were A Boy
Když jsem to jednou poslouchala, jeden kluk mi řekl, že písnička ta už není dost dobrá, protože je stará. Skoro jsem se s ním kvůli tomu pohádala. Ale ať si to klidně myslí a poslouchá si své hitovky. Když se mi písnička líbí, můžu jí poslouchat jak chci dlouho.

Kdysi jsem psala něco o příběhu, který chci napsat. Už jsem začala... a je to fuška. Je docela jednoduché si to představit, vymýšlet zápletky,  přemýšlet, jak budou hrdinové vypadat. Ale už je to horší napsat, dát do psané podoby.

[Sluníčko už nesvítí...]

Někdy si říkám, že si na něco hraju. Na něco, co nejsem. Jen trochu. Nevím, jestli je to pravda. Jestli je to jen pocit...? Nevím. Jestli říkám pravdu, nebo jestli tu pravdu jen chci mít... Ale zase mám pocit, že to přeháním. Nevím, jestli není chyba spíš na druhé straně, jestli ta druhá strana není moc vztahovačná.

Omlouvám se, pokud se někomu nelíbí, že se opičím s tímhle podpisem na konci článku. Nechci se už hádat. Ale ujistím vás, že jsem na to narazila na spoustě blogů...

Ach jo. Omlouvám se, že vás zatěžuji svým bezduchým vylíváním srdce.

Bí

Fenomén Upíři - co jsou zač, proč tak letí a kdy to všechno skončí?

22. srpna 2010 v 20:49 | Bí |  já koumátor aneb když přemýšlím
Upozornění - Tohle není žádný útok na fandy Stmívání ani dalších upírů. Je to pouze vylíčení mého názoru. Jesti se to někomu nelíbí, ať si po... jde po svých.

   K napsání tohoto článku mě přivedl úplně nevinně jeden časopis, který jsem si prohlížela. Narazila jsem tam na jedno tričko - bylo bílé, delší, z pravého rohu vyrůstaly hnědé ornamety, spirály a vlnky, které vypadaly jako listy nějaké popínavé rostliny. A přímo uprostřed byl na něm  vyjeven Edward ze Stmívání a upíral na mě můj tajemný pohled. Tak tohle tričko bych si fakt nekoupila. (Ani tak ne z důvodu, že na něm byl právě Eda, nekoupila bych si nic s potiskem nějaké hvězdy. No dobře, mám sice tričko s Mickey Mousem, ale to je vyjímka!:))